Nebytové prostory

Aktuální nabídky

Na této stránce naleznete nabídky nebytových prostor, případně dalších nabídek. Pokud v databázi nemáme pro tuto chvíli žádné aktuální nabídky nebytových prostor, můžete se blíže informovat viz. sekce Kontakty.

Výběrové řízení na tyto předměty nájmu nebytových prostor, popsaných pod příslušnými symboly SO - V LOGISTICKÉM AREÁLU Suvorovova, Nový Jičín.

Datum zahájení:
1. 4. 2017 - 00:01
Kontaktní osoba:
GERYKOVÁ JANA, tel.: 702 208 656, jana.gerykova@as-po.cz
Lhůta pro podání nabídek/doručení žádosti o účast:
31. 3. 2018 - 13:16
Místo plnění:
LOGISTICKÝ AREÁL Suvorovova, Nový Jičín
Popis:

Skladové prostory v objektu Logistického areálu v majetku Armádní Servisní, příspěvkové organizace. V celém objektu jsou zavedeny inženýrské sítě, k jednotlivým skladům vede asfaltová příjezdová cesta. Areál je oplocený a střežený (24 hod.). Všechny nabízené objekty jsou v dobrém technickém stavu.

  1. Prohlídky předmětných prostor se uskuteční: každou středu, vždy v 10:00 hodin. Sraz zájemců o prohlídku je před vchodem do Logistického areálu, Nový Jičín. Jiný termín prohlídky je možný kdykoliv, po domluvě s paní Gerykovou.

Zájemci mohou předkládat nabídky elektronicky, poštou nebo osobním doručením AS-PO,od vyhlášení, do vyčerpání nabídky nebytových prostor.

NABÍDKY BUDOU HODNOCENY PRŮBĚŽNĚ!

Soubory:
Název dokumentu: 
VŘ Nový Jičín, 1.4.2017
Typ dokumentu: 
Jiný dokument (zadavatel uvede název tohoto typu dokumentu)
Čas zveřejnění: 
31. 3. 2017 - 22:00
Číslo verze: 
142017